.

41.část - Nečekaná návštěva

20. listopadu 2011 v 21:02 | Codynka |  1.příbeh
O 4 dny později.

Cody mi začíná líst krkem. Dneska by měl přijet a ani se neozívá. No, nic si neplánuju, kromě přípravy věcí na zítřejší exkurzi. Naštěstí stačí základní věci, jako peněženka, mobil, foťák, klíče, penál a taška do které to dám. Připravila jsem si věci a koukla na hodiny. Bylo 12:30 a mě za 5 min jel vlak na turnaj ve volejbalu. Tašku jsem naštěstí měla zbalenou, ale nemohla jsem najít žádné oblečení. No, naštěstí jsem vlak stihla a nastoupila jsem dá se říct, když odjížděl. Hledala jsem Rose, která měla jet na závody, ale ta tu nebyla a ani Merci, která většinou jezdí za ní. Jediný, koho jsem našla byla Kate. Otevřela jsem do kabiny a přisedla jsem si.
Kate:,,Jakto, že nejede Rose ani Merci. Já jsem tu místo Merci."
Já:,,Vůbec nevím. Ani jedna mi nedala vědět."
Kate:,,Těšíš se zítra na ti exkurzi?"
Já:,,Vůbec nevím co to je, takže nevím."
Kate:,,Zjišťovala jsem si to a má to být nějaký charitativní koncert na mořské ryby nebo co. Má tam být Justin Bieber, Bruno Mars, Willow Smith, Nicki Minja, Demi Lovato a dokonce Cody."
Já:,,Počkej, fakt Cody?"
Kate:,,Jo a ještě Miley Cyrus."
Já:,,No, to máme bez učení, Yeah!"
A to už jsme vystupovali. Vešli jsme do vleké haly a rozcičily jsme se spolu s týmem. Hráli jsme 3 zápasy. První dva jsme vyhráli 2:0 na sety, ale teřtí zápas jsme dohráli až do třetího set, do . Bylo to 15:15 a já byla zrovna na smeči, protože jsem smečařka a Kate na bloku, protože je blokařka. Soupeři smečovali, jenže tam holka skočila pod síť a Kate stáhla s sebou, jenže jí něco udělala s nohou. Čekali jsme asi půl hodiny, než nám řekli, co se jí stalo. Má vyvrknutý kotník a natržený sval na stehně. Chudák. Škoda, že na tu exkurzi zítra nepůjde. No, zápasy zkončili a já smrděla jak cap. Osprchovala jsem se, převlékla a šla na vlak. Byla už celkem tma, tak jsem jenom tipovala odbočky na vlak. Dokonce jsem je trefila zprávně. Dojela jsem na naší stanici, kde nebyly světla. Opravdu, tady nikdo nic neopraví. Šla jsem pěšky domů. Před naším domem byli 3 auta. O ničem jsem nevěděla, že by měla být nějaká návštěva, tak jsem v pohodě vešla a začala jsem si sundavat boty. Slyšela jsem mámu a tátu a dva známé hlasy..ne tři. Odnesla jsem si věci nahoru a sešla dolů do obýváku a zůstala jsem stát jako opařená. Stáli tam ordiče Codyho a Alli.
Já:,,Dobrý den, Ahoj Alli. Můžu se zeptat, o co jsem přišla?"
Alli:,,Nevíme kde je Cody. Mysleli jsme si, že je s tebou, jenže jak to tak vypadá není. Měl se vrátit dneska ráno. Věděli jsme o něm do soboty večer, kdy byli v půlce cesty."
Já:,,Nejeli jste náhodou s ním?"
Alli:,,My z New Yorku jeli domů, protože já musím do školy."
Já:,,Aha. Já o Codym neslyšela celý dva týdny."
Alli:,,No, hlavně on má zítra..."
Já:,,..charitu na pláži s dalšími hvězdami. Já vím, naše škola tam má exkurzi."
V tom nás vyrušil Codyho táty telefon. Byl to Cody. Po asi 15-ti minutové, rozhovoru se pan Simpson vrátil k nám a spustil.
Pan Simpson:,,Volal Cody, že spal a že se omlouvá, že nám nedal vědět. A že už je doma a čeká na nás. Máme si prý pospíšit, že chce kvůli tomu zítřku jít brzo spát. Děkujeme, Nashledanou."
Já jsem si sedla na gauč a jenom jsem pozdravila. Táta šel s Willem nahoru, prototže řešili něco do školy a mamka si přisedla ke mě.
Máma:,,Nechceš mi říct, co tě trápí?"
Já:,,No, možná."
Máma:,,Cody?"
Já:,,Jo. Neozval se mi celý dva týdny. Vůbec o něm nevím a ani mě nepozdravoval."
Máma:,,Uvidíš ho zítra, tak si s ním promluv. Teď si jdi lehnout, ať jsi svěží a fit na zítřek."

Asi od 18:00 píšu část, ale nějak jsem se do toho položila, tak jsem jednu část rozložila na dvě ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama