.

42.část - I Niki dokáže být naštvaná

20. listopadu 2011 v 21:08 | Codynka |  1.příbeh
Šla jsem nahorů, dala si sprchu a večerní hygienu. Lehla jsem si do postele a v tu ránu spala.


Ráno:
Wow, to je mi novinka, že jsem zase zaspala. Když už jsem konečně byla na odchodu z domu, tak jsem si vzpoměla, že telefon mám nahoře. Vyběhla jsem rychle pro něj a když jsem dobýhala vlak, tak mě málem zajel, protože jsem běžela oklikou přes koleje. Vběhla jsem do vlaku a hledala jsem Merci. A našla. Seděla sama v kabině, tak jsem si k ní přisedla.
Merci:,,Proč ten vlak tak brzdil?"
Já:,,Ehm...zaspala jsem a běžela přes koleje."
Merci:,,Ty jsi blázen! Proboha, proč jsi mi nenapsala, já bych počkala."
Já:,,Jednou snad můžeme přijít včas."
Merci:,,No jo no, hele co ty a Cody?"
Já:,,Nevim. Dneska tam má být a ani se neozval."
Merci:,,Třeba má překvapení."
Já:,,Pochybuju."
Jeli jsme jenom chvíli. Když jsme vystoupily, tak jsme tam byly zírali, jako kdyby viděli mimozemšťana, protože jsme tu byly první. Učitelka nám vysvětlila, co se tu bude dít:
,,Všichni dostanete pracovní listy do dvojic, které vypracujete a za 3 hodiny odvezdáte. Potom budete mít hodinu volno a potom budeme mít speciální program, o kterém Vám řeknu víc potom."
Samozřejmě jsem byla s Merci a hned jsme se pustily do papíru. Učitelky někam odešly a tak jsme se bavili s dalšíma lidma. Do hodiny jsme to měli vyplněné a měli jsme 3 hodiny volna. Chodili jsme různě po pláži, kde byli různé akce pro charity. Asi 500 m od nás bylo veliké podium, kde právě zpívala Selena Gomez písničku Shake It Up a tancovali tam Zendaya a Bella Thorn. Šly jsme blíž, když najednou jsem nic neviděla. Někdo mi zakryl oči, jenže ta vůňe mi byla povědomá. Vzala jsem ty ruce, sundala je z očí a otočila se. Stál tam Cody, který mi hned dal pusu na uvítanou.

Z pohledu Codyho:
Viděl jsem jí s Mercedes a pomaličku se k nim zezadu plížil. Dal jsem jí ruce na oči a ona je hnedka sundala a otočila se. Po tom, co jsem jí dva týdny neviděl jsem neodolal jí políbit.
Niki:,,Co, ty....sakra co si myslíš!"
Já:,,Co, to nejsi ráda, že mě vidíš?"
Niki:,,Jsem, ale mohl jsi se ozvat."
Já:,,Niki promiň. Mě nenapadá jak ti to vysvětlit. Jenom ti asi řeknu, že jsem toho měl opravdu moc."
Niki:,,No dobře, ale už mi to nikdy nedě..."
V tom nás vyrušila Bella. Ta pořád žárlí?
Bella:,,Sorry hrdličky, neruším?"
Já:,,Můžeš hádat..."
Bella:,,Takže ne. Já jsem Bella a ty budeš Nicol."
Niki:,,Ahoj, ty jsi ta zrzka ze Shake It Up?"
Bella:,,Jo, ale pro tebe jenom Bella."
Já:,,Anabello! To stačí, vidím jí po dvou týdnech, to snad nemyslíš vážně."
Bella se na mě hnusně podívala otočila se a odešla. Niki se na mě koukla nechpavým pohledem. Byla tak roztomilá. Chtěla jsem jí políbit, jenže nás vyrušila Merci, která jí někam odtáhla. Opravdu nám lidé nedají chvilku, ať můžeme být spolu? To se zamnou přihrnu Scoot, který mě odtáhl za podium, ať se připravím. Zkoušel jsem si ještě pár tanečních kroků a to mi zapípala SMSka od Niki:
"Jsem v první řadě a čekám na tebe :*"
To jsem byl natěšený ještě víc a víc. Měla jsem vystupovat s On My Mind, Not Just You a All Day. Vyběhl jsem na podium a všichni začali šílet. Tenhle pocit jsem měl vždycky rád. Koukl jsem se hnedka na první řadu, kde uprostřed stála Niki s Merci a za nimi Bella. To nevěstilo nic dobrého. No co, odzpíval jsem On My Mind a Not Just You. Začínal jsem zpívat All Day a to se Bella začala bavit s Niki. Merci si vůbec nevšímaly a pomaličku odcházely. Když vyšly z davu, tak jsem viděla, jak Bella začala něo říkat, jenže to nebylo říkání, ten její pohled jsem znal. Byl to pohled kdy na někoho ječí a je naštvaná. Asi po půl minutě odešla od Niki, která zůstala stát na místě. Už jsem byl naštěstí na konci písničky. Pozdravil jsem všechny a poděkoval, že přišli a zaběhl jsem dozadu. Přezul jsem si boty do normálních, ne tanečních a běžel jsem za Niki.
Já:,,Niki, co se stalo?"
Niki:,,Bella, začala žárlit a napovídala mi strašně věcí. Pak mi začala nadávat, že tě jenom využívám a potom...."
Já:,,Ty jí věříš?"
Niki:,,NEE! Jí nevěřim a ani věřit nebudu po tom, co mi teďka řekla."
Já:,,To jsem rád. Víš o tom, že jsi jediný člověk kterému bych snesl modré z nebe?"
To se do toho vmýsila bohužel i Bella.
Bella:,,Ježiš, tímhle oblbuješ každou holku, ale mě jsi to řekl aspoň v nějaké romantické atosféře, pamatuješ?"
Niki:,,Hele ty náno! Předtím jsem si na tebe hubu neotevřela, protože jsem nechtěla, aby jsi mě nesnášela, ale pozdě! Laskavě si tu svojí zrzatou palici bez mozku odnes, protože mi začínáš líst na nervy. Já jsem s Codym, ty ne, můžeš si najít někoho jiného....ne ty musíš mít Codyho. NE TEN JE MŮJ A BUDE, TAKŽE LASKAVĚ ODPAL A NECH NÁS BÝT."
Bella:,,No, holči..."
Niki:,,PADEJ!"
A jednu jí ubalila. Koukal jsem stejně vyjeveně jako Bella. Takhle jsem Niki nezažil ani když jsem ublížil Merci, která se k nám právě blížila. Bella odešla pryč a ještě když byla v dohledu se Niki otočila a začala mě líbat. Vědeěl jsem.....

No, tady je ta druhá část. Takže zítra přidám jednu nebo dvě. Zatím pa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monyys Monyys | Web | 20. listopadu 2011 v 21:13 | Reagovat

Ahojky, mohla bych tě o něco poprosit? napsala jsem si na datartu ježíškovi a potřebuju od tebe ozdoby moc prosím..na týhle stránce→ http://vanocni.datart.cz/monika-riedlova-si-preje-notebook-sony/ stačí popojet dolů a 2x kliknout na "darovat ozdobu"..prosíím

2 mileysfanclub- katie mileysfanclub- katie | E-mail | Web | 21. listopadu 2011 v 15:23 | Reagovat

super ;)
PS.omlouvam se,ze jsem neobihala,ale mam ted krizove obdobi,jukni na blog jestli si to jeste nevidela

3 Míša ♥♥SB♥♥ Míša ♥♥SB♥♥ | 24. listopadu 2011 v 7:08 | Reagovat

Paráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama