.

Leden 2012

Nikde nic

30. ledna 2012 v 17:16 | Codynka
No, nevím, jestli blbě hledám novinky nebo co, ale prosě žádný nemůžu najít a tak jde napsat nějakou tu část ;) :)

Konečně doma

28. ledna 2012 v 21:05 | Codynka
No, asi v 17 jsem přišla domů, protože jsem byla s kámoškou venku. Prošly jsme úplně celou Prahu (teda skoro celou :D) No, ale jsem docela dost promrzlá a dám Vám semka nějaké fotky ;) :) :D

Víkend

27. ledna 2012 v 22:31 | Codynka
Ahoj, omlouvám se, ale přes víkend tu budu jenom večer a budu přidávat jenom části. Takže první dva, kdo si napíšou, tak těm udělám část na přání a tak si do komentářů napište, co by jste tam chtěli :) A můžete psát všichni a možná udělám víc :) Tak snad Vás bude hodně :))

New story, 9. část - Polibek .....

27. ledna 2012 v 21:43 | Codynka |  2.příběh

Justin se jen smutně podíval a zvedl se. Chtěl odejít, ale něco mě nutilo ho přinutit, ať zůstane. "Justine, prosím počkej! Já vím, že jsi nechtěl, ale prostě mám strach, že to někdo bude vědět." Justin se na mě usmál a šel pryč. V domě jsem zůstala naprosto sama a dole byla pořád mokrá podlaha. Přemýšlela jsem, co to mohlo být, že se z koupelny udělalo aquarium a tak jsem šla do pokoje mámy a táty, kde měli pod postelí knihu s kouzly. Po asi půl hodině hledání jsem narazila na článek podobný tomu, co se mi přihodilo.
Vodní víly:
"Tyto víly jsou malé a dávají dohromady vodu, která se udrží v místnosti. Do vody se dá vejít, ale když odejdete z této ''bubliny", tak se voda vypustí ven. Voda se sama do 3 dnů vypaří, ale pozor, pokud se Vám zjeví záhadně po koupeli či sprše, potřebují od Vás pomoc. Jediné nepřáetele, které mají jsou ohnivé víly, které je můžou jako jediné zabít."
A to mi došlo, že po mě něco chtěly. Proto jsem šla znova pustit trochu vody do vany a stoupla jsem si doprostřed koupelny...jenže se nic nedělo. Začala jsem se nudit a tak jsem si vzala Iphone a šla na FB. Nikdo tam nebyl, ale přesto jsem tam chvíli byla, ale pak jsem zase odnesla telefon do pokoje. Najednou zazvonil zvonek a já jsem seběhla dolů.

Z pohledu Justina:
Alex mi otevřela v bílých šortkách od nike a a tílku z talyweill. To tílko mělo docela výstřih a tak mi ani neunikla puntikovaná podprsenka. "Co tu chceš. Asi před hodinou si odešel a já mám něco na práci." Já jsem se usmál a odpověděl. "Tak ti pomůžu, ale prosím, nech mě tu s tebou." Alex převrátila oči v sloup a šla nahoru do koupelny...teda před koupelnou se zasekla. Koupelna byla celá pod vodou a já jsem si stoupnul vedle ní. "Alex, proč je celá koupelna pod vodou?" Alex nic neřekla a jen mě chytla za ruku, nevěděl jsem proč, ale když vešla do koupelny, šel jsem za ní. Chtěl jsem poznat její svět. Když jsem vstoupily do té vody, nic se nedělo. Mohl jsem normálně dýchat mluvit a i chodit. Uprostřed koupelny mě Alex pustila, ale zase mě chytla a my jsme se zmenšili a někam s vodou byli unášeni. Já jsem dopadl do nějaké louže a Alex na nějakou stoličku. Když jsem se rozkoukal, viděl jsem malinké človíčky s křídly, ale všichni byli světle modří. O něčem se tam s Alex bavili a po chvíli se někam všichni ztratili a pak šli ke mně a někam mě naváděli. Došel jsem na louku k jezírku a zamnou přišla i Alex. To už jsem zase byl u ní v koupelně a já byl úplně mokrý, ale Alex ne. "Co se to stalo?" Alex ze mého pohledu dostala záchvat smíchu. "Máš vidět svůj obličej.....no, viděl jsi kousek mého života. Musím pomáhat slabším. Byly to vodní víly, které mají problém s tím, že jich je málo a tak potřebují kratší ochranu." Já jsem pečlivě poslouchal, ale začínala mi být zima. "Mohl bych tě jenom o něco poprosit? Začíná mi být zima, nemáš něco klučičího, co si můžu obléct?" Alex odběhla do jiného pokoje a přinesla mi nějaký kraťasy a boxerky...na to, že má sestru, zajimalo by mě, kde to sehnala. Vzala si mikinu a nazula si crocsy a šla na balkón a já se mezitím převlékl. Na to, že jsem měl jenom kraťasy, bylo mi teplo a já jsem šel na balkon pro Alex, ale omylem jsem zabouchnul dveře, takže si mě všimla. "Zbláznil si se?! Já tu jsem v kraťasech a mikině a ty jenom v kraťasech! A jsou -3°C!"

Z pohledu Alex.
Začínala mi být zima a myslím, že bylo vidět, že mi je zima, protože jsem se třásla. Justin mi nic neřekl a zezadu mě objal, a protože byl docela dlouhou dobu v pokoji, tak ještě hřál. Nic jsem na to neřekla a ani nevím proč, ale jeho objetí jsem si užívala. Jo jsem jednou z fanynek, ale bylo to ještě víc než jako fanynka. Když najednou jsem stála naproti němu a viděla jsem jeho čokoládově hnědé oči, díky kterým se lidem podlamovaly nohy. Viděla jsem jeho nádherný úsměv a nádherné rty, které se blížily k těm mím. Najednou se spojily a já jsem zapoměla kdo jsem, co jsem, kde jsem a že mi je zima. Objal mě okolo pasu a přivinul si mě blíž ke mně. Když najednou jsem přece jen cítila jednu věc. Něco co mi padá do vlasů, ale nevnímala jsem to. Jeho jazyk se dostal k tomu mému a oba dva jsem si navzájem zkoumali ústa. Po chvíli jsem se od sebe odlepili a já jsem cítila sněhové vločky. Oba dva jsme se koukli nahoru a nad námi poletovaly sněhové víly a sypaly sníh nám na hlavu. Viděla jsem, že se usmál a já jsem musela také. Jenže mi začínala být opravdu zima a jedno kouzlo jsem neznala a to na odemčení dveří. Rozehnala jsem víly a šla jsem do rohu balkonu a Justin přišel ke mně. "Alex, děkuju." Já jsem se na něj ani nestačila podívat a už jsem byla v jeho objetí. Mikinu jsem měla větší a na zip, jenže rozeplou a Justin si jí vzal a trochu natáh, aby jí zapnul za sebou a to se mu podařilo. Byly jsme zase na sebe natisklý a Justin mě chtěl zase políbit, jenže se rozletěly balkonové dveře a tam stáli …

Tak, tahle část je speciálně pro moje SB MÍŠA! Tak snad jsi ráda malinká inspirace mi pomohla :) a ještě tady jsou věci co na sobě měli Justin a Alex.
Alex:


Justin:
Mikina:

Shopping at The Grove with family and friends (January 7)

27. ledna 2012 v 16:09 | Codynka |  Candids 2012
Byl tam s Medison Pettis, Alli a Jakem. To tričko "LIVE to SURF".

Finále SONP (special)

27. ledna 2012 v 15:37 | Codynka |  Soutěže me and blog
No a je tu finále. bohužel vypadla Ev.a Dr.e.w Will.i.am a tak si napiš do komentářů, co chceš na diplom a na animku :)

Cody ve studiu s Justinem Bieberem

26. ledna 2012 v 19:53 | Codynka |  Osobní 2012
Včera byl Cody s Justinem ve studiu a docela se těším, jestli spolu něco nahrávali...protože to bude naprostá bomba!

New story, 8.část - Už to víš, ale nesmíš to říct

24. ledna 2012 v 19:31 | Codynka |  2.příběh

Najednou zase slyším sestru jak něco po mě volá a chtěla jsem se otočit, jenže se najednou vyvalila všechna voda z

Exclusive: Cody's Crush Profile!

23. ledna 2012 v 19:47 | Codynka |  Interview videos
Cody, určitě jsem pro tebe ta pravá ;) :DDD

Za chvíli finále

23. ledna 2012 v 18:14 | Codynka
Ahoj, už jsou jenom 3 a proto mám pro ně zajimavou zprávu. Každý z Vás si musí vybrat jinou písničku.