.

Never Let You Go - 33.část

23. dubna 2012 v 22:29 | Codynka |  3. Příběh
Odešla z auta a já jsem se vůbec netěšila do školy. Ve třídě všichni řešili, co si vezmou. Někteří ještě do


teď neměli šaty, protože se nemohli rozhodnout mezi fialovýma a bílýma…..fakt tohle nesnáším, příklad toho byla i April. Sedím totiž s ní a hned, jak začala hodina začala řešit šaty a boty. Po 3 hodinách poslouchání keců toho, že má buď otevřené boty, nebo baleríny a je to strašné dilema jsme šly na hodinu, kde sedím s Naty. Byla to Výtvarka. Když zazvonilo, tak jsme si poslechly zadání a pak jsem si začali všichni povídat.
"Pár lidí se mě ptalo, s kým půjdeš na ples."
"A kdo proboha?" zeptala jsem se zděšeně, protože většinou o mě měli zájem takový strašní exoti.
"No, Max…" a koukla se jeho směrem. Je to nejkrásnější kluk ze školy a z maturitního ročníku. Touží po něm všechny holky a on chce jít semnou na ples…. Rychle jsem se vzpamatovala a to najednou stál naproti naší lavici a Naty se rychle vzdálila. "Ahoj, tak s kým jdeš na ples?" zeptal se mě a mě srdce poskočilo, protože se všichni začali otáčet. Jediné co byl problém, ale krásný problém byl Liam. "Promiň, ale už asi někoho mám."
"A můžu se zeptat kdo to je?"
"Liam."
"Proč on, když ti způsobil tolik ran na srdci?"
"Ty jsi dobrý básničkář…A nechceš pozvat Naty? Ta nemá s kým jít."
"Je pěkná, ale já si přeji jít s tebou."
"Bohužel, to nepůjde."
"No dobře, díky za tip."
Usmál se a hodil patkou. Šel směrem k Naty a nasadil ten svůj super úsměv. Já mezitím dodělávala zadání. Měli jsme nakreslit nejkrásnější moment našeho života. V nějakém zajímavém smyslu. No, já jsem zase kreslila mojí a Liamovu ruku spojenou dohromady. "Odevzdejte prosím své práce." Zavolala profesorka a měli jsme takové malé volno, protože každý měl o tom "obrazu" něco říct. Jsem první v abecedě a tak jsem šla první říct. "No, tak nám řekni, proč jsi nakreslila dvě spojené ruce." Nadechla jsem se a spustila. April pozorně poslouchala, protože jí bylo jasné, že začnu něco s Liamem. "No, je to nejlepší zážitek, co mě potkal, řekněme kluk. Jsou to naše spojené ruce, které zobrazují symbol naší lásky a symbol naší důvěry."
"Dobře reprezentovaný obraz. Řekni mi jenom školu, co jsi si vybrala?" zeptala se mě učitelka a já si uvědomila, že nikdo kromě mamky ještě neví, jakou školu jsem si vybrala. "Uměckofotografická akademie v Londýně."
"Dobrá volba. Možná se tam uvidíme na seminářích. Máš za 1."
Další den.
Skoro jsem nespala a je tu ten den. Nevěděla jsem, jestli Liam přijede na ples, celý den jsem se stresovala. Byla 1 hodiny odpoledne a já nevěděla co si udělat za účes a tak jsem se rozhodla…

No, asi už víte, co Lucy čeká ve 3 hodiny.:) Tak já jdu spát a přes noc vymyslím nějakou super napínavou část :DDDDD :P A prosím nezabíjet, konkrétně moje SB Míša, která je asi nejvěrnější čtenářka, tak prosím, pak někdy za asi další 3 části nezabít :D :P :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carol Carol | Web | 23. dubna 2012 v 22:34 | Reagovat

Ahoj, moc se ti omlouvám, ale hlásneš prosím pro mě tady? http://byelle.blog.cz/1204/miss-jaro-2012-finale dívka č.14 díky mooc :) pokud chceš oplatit, napiš na blog ;)

2 sabi-stars sabi-stars | Web | 24. dubna 2012 v 18:34 | Reagovat

Prepáč že som nekomentovala ale učila som sa na písomky.
A som zvedavá na ďalšiu časť....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama