.

Never Let You Go - 34.část

24. dubna 2012 v 21:09 | Codynka |  3. Příběh
Byla 1 hodina odpoledne a já nevěděla co si udělat za účes a tak jsem se rozhodla si dát něco na jídlo.


Zapnula jsem si televizi a byly tam zprávy. Nějaké kecy s politiky… Na politiky mám jeden a ten samý názor. Zapnula jsem si notebook a začala hledat nějaký jednoduchý účes. Byly tam furt samé složité, ale když už to měl být maturitní ples, tak se pokusím si něco na té hlavě vyrobit. Najednou někdo zazvonil a za dveřmi. Stál tam nějaký pán s kyticí lilií a za ním byl pán s velkou krabicí, pak další pán s menší krabicí. Všechno bylo určeno pro mě a v kytici byl malý dopis.
"Moje zlatá Lucy.
Viděl jsem fotku, jak se koukáš po jedněch šatech a tak je najdeš v krabici. Kluci pro tebe vybrali boty a chvíli po šatech, botách a kytici přijdou naše maskérky, které nás líčí na videoklipy a koncerty. Udělají ti make-up a účes. Doufám, že se mi podaří dojet na ples.
Liam."
A to už někdo zvonil na dveře. Byly to dvě slečny ve věku co je Louis. "Ahoj, jsem Amanda a to je Jonie. Já ti udělám make-up a Jonie vlasy. Vzaly si z kuchyně židli a posadily mě na ní. Jonie si začala hrát s vlasy a ani je nemusela kulmovat, protože jsem se nějak vyspala s moc kudrnatými vlasy. Po asi hodině vytvořila nádherný účes a pak si mě vzala do práce Amanda. Vytáhla kufřík se čtyřmi patry. V prvním byly nějaké štětce apod. Ve druhém bylo strašně moc řasenek a pak asi patery kleštičky. Ve třetím patře byly rtěnky všeho druhu seřazené podle barvy. A ve čtvrtém byla všechna líčidla apod. Asi po půl hodině různého zkoumání mě namalovala a pak mi pomohly do šatů. Ještě jsem je vlastně neviděla a tak jsem nevěděla, které měl na mysli. Otevřela jsem krabici a málem jsem začala brečet štěstím. Byly to ty modré šaty a k nim byly naprosto neuvěřitelně nádherné boty. Měla jsem ještě 15 minut a Amanda s Jonie odešly. Poděkovala jsem jim a objednala jsem se taxi. Hned přijelo a jela jsem k sálu. Když jsem vystoupila, viděla jsem Naty, jak na někoho čeká a já to nejsem. No, byl to určitě Max. Šla jsem dovnitř, a jak jsem si odkládala kabát, viděla jsem mámu, tátu a Cathy. "Ahoj rodino." Řekla jsem jim, když jsem si odložila. "Ty, kde máš ty šedé šaty, vždyť to jsou ty za těch 3000 liber…" koktala mamka, ale usmívala se.
"Liam mi připravil překvapení a koupil mi je."
"Wow!" řekl táta.
"Vždyť tohle jsi říkal i Cathy."
"Tím chceš říct co?" zamračila se na mě.
"Sluší ti to sestřičko."
Šli si sednout ke našemu stolu a já jsem šla za naší třídou. Všichni měli černé nebo červené šaty. Jenom já jsem tam vyčnívala modrýma. Jo a ještě Naty, která měla žluté.
Po vystoupení primánů.
Mělo přijít nějaké překvapení…..

No, je tady ta část, nebojte, Liam a Lucy už spolu brzo budou zase jako jedno tělo.... :)))) No a ještě tady jsou ty šaty a jaké líčení účes a boty měla Lucy...jo a ty šaty jsou ty, které se jí tak líbili :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Styles ♥ Mrs. Styles ♥ | Web | 24. dubna 2012 v 21:12 | Reagovat

super kapitola ! :)

2 lukra lukra | Web | 24. dubna 2012 v 21:18 | Reagovat

Ahoj, asi patríš k ľudom ktorí hned ako vidia reklamu, automaticky ju zmažú. Prečítaj si týchto zopár riadkov, prosím... :)
Rada by som ťa privítala na RPG blogu ktorý je venovaný, alebo skôr na štýl Hunger Games. Určite si tento názov počula a možno aj patríš k fanúšikom knižnej alebo filmovej série. Adminky; ja a Faith sme sa rozhodli, že ho pozmeníme do RPG podoby kde si môžeš vytvoriť vlastnú postavu, hrať za ňu a možno sa staneš jednou z vyvolených...

3 StHepik-tvoje aff StHepik-tvoje aff | Web | 24. dubna 2012 v 21:30 | Reagovat

Děkuju, ale nevím jesdtli to bude lepší.. :( Zítra píšem test, na kterej jsem se vůbec neučila. A potom mám jeden stresám.. :/ ale to je jedno, A jak se máš ty?.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama