.

Never Let You Go - 35.část

24. dubna 2012 v 21:29 | Codynka |  3. Příběh
Mělo přijít nějaké překvapení, prý koncertní. Na podiu připravovali bubny a další věci. Já jsem odchytla

Naty. "Tak co vy dva?" zeptala jsem se jí z radosti. "Super! Jo, April říkala, protože přišla později, že viděla One Direction."
"Má krásné vidiny."
"Jo, asi jo. Nevíš, co to….počkej ty nemáš ty šedé šaty?! Sluší ti to."
"Děkuju, tobě taky. Aspoň nějak vyčníváme."
"No a nevíš, co to má být za překvapení?"
"Ne, ale zajímalo by mě to, protože mají být 2 překvapení a jedno teďka."
Najednou se rozezněla známá melodie a nějaký pán, co nás má provázet večer řekl do mikrofonu: "Teď trochu zrychlíme a přeladíme na jinou notu."
Šla jsem si sednout k našim a nějak jsem nevnímala, kdo je na podiu. Najednou se půlka sálu rozječela za začal zpívat povědomý hlas: "From the moment I met you, everything changed. I knew I had to get you….." zvedla jsem hlavu a najednou mě Cathy táhla do davu, co se řítil k podiu. Prorvala se dopředu a na její místo postavila mě a odešla. Mě pak došlo, že to zpíval Liam a že nakonec přijeli a zpívají Stand Up. Poskakovala jsem s ostatníma a byla jsem šťastná, že ho vidím. "Díky, ještě tu budeme, tak se nebojte. Ahoj!" zavolal Zayn do mikrofonu a já si všimla Eleanor. Stála na kraji vstupu do šaten, kde se půjdeme převlíkat. "Ahoj, ty jsi o tom věděla?" zeptala jsem se jí a ona mě objala. "Jo, věděla, ale já ti to nesměla říct. Řekli mi to, když dojeli. Na letišti bylo asi 20 fanynek, tak jsem tam na ně čekala a pak mi to Louis řekl." Najednou mi zase někdo dal před oči ruce. Vzala jsem je a dala je z očí. Věděla jsem, že to je Liam a hned jsem ho objala. "Já tě tak strašně ráda vídím!"
"Víš jak já?" a políbil mě. To jsem slyšela, jak něco zamnou mele Hazza a já si tenhle zážitek nechtěla zkazit, tak jsem ho podpatkem kopla. "Hele, to není vtipné." Řekl a já se otočila a viděla jsem, jak se Harry drží za holeň. "A, takže dobrá trefa." Nadzvedla jsem obočí a začala jsem se smát. Najednou začala pomalejší písnička a Liam mě vzal za ruku. "Smím prosit?" a uklonil se, jak se to dělá ve filmech. "Jistě, že." Usmála jsem se a zapojili jsme se do kruhu, který tancoval v sále.

Z pohledu Liama.
Koukal jsem se při tanci do těch nádherně modrých očí a věděl jsem, že jí nade vše miluji. Najednou hudba skončila a nějaký pan začal mluvit do mikrofonu. "No, tak dáme si ještě jednu písničku a budeme tu mít vystoupení maturantů." A pak ještě něco říkal a to Lucy odběhla. Sedl jsem si ke klukům, kteří seděli u Lucyiny rodiny. "A teď se Vám předvede 8.F s jejich tancem na hity LMFAO Party Rock Athem a Sorry for Party Rocking." Řekl zase ten pán do mikrofonu. "To je třída ve které je Lucy." Pošeptala mi Cathy. S klukama jsem se zvedl a šli jsme si sednout na schody. Začali tam něco tancovat a bylo to fakt dobré. Holky měly svítivě žluté brýle, tričko Sorry for Party Rocking a upnuté oranžové legíny. Jo a ještě bílé tenisky. Pak jsem viděl ty Lucyiny modré oči. Tancovala v předu a vážně jí to šlo. Docela jsem se i nasmáli a pak tam přišla jejich třídní profesorka a oni mezitím vytvořili 3 lidské pyramidy a 2 kluci pomohly jejich profesorce na nějaký tác a pak jí pronesli okolo všech. Opravdu jsme se nasmáli. Už šerpy dostávali a jenom bylo ještě párové focení.

Z pohledu Lucy.
Ti co nebyli maturanti si to platili, ale maturanti mohli mít mnoho fotek a tak jsme toho i využili. Udělala jsem si fotku s Naty, Maxem a pár dalšími lidmi ze třídy a pak s Liamem, a postupně se prostřídali všichni kluci a nejvíc mě dostal Louis, který si ze saka vtáhl mrkev. Pak jsem se vyfotila s Eleanor a potom ještě Louis s Eleanor.

Před Afterparty
"Lucy..

No, nějak jsem se Vám rozepsala, ale pro dnešek to je poslední část. Ještě tu máte obrázky a pak už jdu do sprchy, protože jsem nějaká utahaná. Pokud se mi podaří, tak se pokusím Vám pridat nějaké novinky k Codymu ;) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 StHepik-tvoje aff StHepik-tvoje aff | Web | 24. dubna 2012 v 21:44 | Reagovat

No jo, ale pak je tu ještě TA věc.. No rozhodla jsem se jednomu klukovi říct co k němu cítím, ale jaksi se hrozně stydím, protože on neví že existuju.. :/ a to mě deprimuje... :( Jsem ráda že je ti dobře..! :)

P.S: Krásnej díl..! :)

2 Domčíík ;D Domčíík ;D | Web | 25. dubna 2012 v 16:07 | Reagovat

;) krásnej díl

3 Domčíík ;D Domčíík ;D | Web | 25. dubna 2012 v 17:28 | Reagovat

Ahoj ;-) sorry, že asi zase otravuju, ale potřebuju, abyste se sem všichni zapsali :D
http://zendayabella-siu.blog.cz/1204/konecne-jsem-se-odhodlala
A moc se omlouvám za reklamu. :-)

4 Míša ♥♥SB♥♥ Míša ♥♥SB♥♥ | Web | 26. dubna 2012 v 14:22 | Reagovat

To bylo Boží :)))
a to oblečení :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama