.

Květen 2012

Nevzdávat se není slovo, ale cíl - 5.část

31. května 2012 v 21:30 | Codynka |  4. Příběh
"Nezapomeň, je to moje sestra!!!" ukázal na Mika brácha a pak se vražedným pohledem koukl na mě. Pak jsme měli

Poraďte....

30. května 2012 v 20:40 | Codynka
No, schází měsíc do prázdnin a já mám problém....

Nevzdávat se není slovo, ale cíl - 4.část

30. května 2012 v 20:19 | Codynka |  4. Příběh
Sebral se a běžel někam... prostě blíž k těm vystouplým kamenům, kde je dole mini pláž, kde jsem byl před 4-ti lety s

Cody Simpson Pastry Photo Shoot

28. května 2012 v 19:59 | Codynka |  Photoshoots 2012
Cody fotil nový shoot pro Pastry (Boty). Codyho sestra vyfotila jednu fotku při focení a dala jí na TT.
Co si myslíte o Codyho stylu? Líbí se Vám, nebo se Vám naopak hnusí? Ráda si přečtu vaše názory :))

Cody Simpson Designs A Pair Of Shoes

28. května 2012 v 19:49 | Codynka
WOW! Cody navrhnul jeden pár bot a mnoho lidí na si je teď přeje! Dole máte i obrázek, jak boty namaloval a tento obrázek dal na TT a k tomu napsal:
"Desing bot od #canvas"
Jak se líbí Vám líbí tyto boty? Koupili by jste si je? S nějvětší pravděpodobností se jednou v obchodech objeví... :)))

Cody Simpson Premieres New Song “Got Me Good”!

28. května 2012 v 19:19 | Codynka |  Other music
Cody má pro nás skvělou věc! V Radio Disney se svojí sestrou Alli předvedl premiéru písničky "Got Me Good" z nového alba "Paradise".
Poslechněte si nový song. Přečtu si ráda Vaše komentáře na to, jak se Vám to líbí :)

Nevzdávat se není slovo, ale cíl - 3.část

28. května 2012 v 18:59 | Codynka |  4. Příběh

Měli jsme to krásně načasované, že jsme tam přišli zrovna, když už se dávaly letenky. Máma nám rozdala letenky a vzala sobě a tátovi 2 vedle sebe, protože seděli jinde, než my. Všichni byli ospalí, jenom my jsme byly takový vysmátí. Nakonec první kdo usnul byl brácha a po chvíli já.

Probudilo mě drkání z obou stran a byli to kluci. Po chvíli jsem se probrala úplně a do bráchy jsem drkla tak, že si vylil pití na kalhoty, takže to vypadalo, jako kdyby to nevydržel na záchod a to jsem s Mikem dostala absolutní záchvat smíchu. Po přistání jsme čekali na kufry a pak jsme jeli k hotelu. Byl to nádherný pěti hvězdičkový hotel. Máme pokoj pro 6 lidí, takže já mám pokoj pro sebe. Vybalila jsem si a hned jsem na sebe dala plavky. Do tašky jsem si dala ručník a plážovou deku. Pak šaty na pláž a vyšla jsem z pokoje. "No, kdo jde na pláž?"

"Wow!" Vyšlo z Mika a Dan po něm hodil polštář z pohovky. "To je moje sestra! Ruce pryč! Ale jinak, jo jde se. Mami, tati! Jdeme na pláž, vrátíme se večer."

řval na celý pokoj. Pak mi dali věci do tašky a šli jsme. Hned, když jsme vyšli ze zahrady, byli jsme rovnou na pláži. Zabrali 3 lehátka a letěli rovnou do vody. Brácha viděl nějakou partičku holek a hned je začal balit a myslím, že Mike taky. Jo, musím uznat, že jsem žárlila, ale co nadělám. Po chvíli opalování mi někdo začal stínit. Byl to Mike. "Jak to, že nejsi s Danem?" Sedl si na Danovo lehátko a koukl na bráchu, kterému se podařilo odtrhnout jednou holku. "Ale, závidím mu, jak dokáže rychle sbalit holku. Stejně, já mám i zájem o jinou, ale nevím, jestli mě bude chtít."

"A znám jí?" Byla jsem zvědavá, protože přece jen se mi Dan líbí dlouhou dobu. "No, jo, ale nemůžu jí říct, co k ní cítím, kvůli jednomu jejímu sourozenci a tobě nesmím říct, kdo to je." A mě došlo, že to nejsem já. Nějak těžko se s tím vyrovnávám, tak jsem se zvedla a šla jsem se projít. Skončila jsem u kamenů, která vykukovaly z vody a pod nimi byla mini písečná pláž. Zalezla jsem si tam a začala brečet.Z pohledu Dana.

Po chvíli bavení s Lolou jsem šel za Mikem. Ta holka byla fakt kus a proto s ní mám zítra rande. Když jsem došel k lehátkům, Mike seděl s mobilem v ruce a něco tam dělal. "Co se děje a kde je Em?"

"Nevím a to, co se děje nemůžu říct."

"Jsme kámoši už od 3 let. Víš, že mi můžeš říct všechno."

"Dobře, bavil jsem se s Em o holce, která se mi líbí....." To mě trochu zarazilo, protože mu to nedělalo problém vyjádřit city nějaké holce, ale pak mi došlo, že vím, že Em se už dlouho Mike líbí a došlo mi, že někam utekla. "No a tobě to nemůžu říct, protože tu holku znáš. Znáš jí moc dobře a i líp, než většina lidí, kromě její mámy a táty. Znáš jí už asi 18 let. A nekoukej se tak a jo, je to Em."

"Moc informací, ale teď jí musíme najít, nebo spíš ty jí musíš najít."

Sebral se a běžel někam... prostě blíž k těm vystouplým kamenům, kde je dole mini pláž, kde jsem ….

Nějak moc....

26. května 2012 v 21:59 | Codynka |  others me and blog
Moc se omlouvám za mojí neaktivitu, ale 9.6. máme uzávěrku známek a já potřebuji co nejlepší známky. Moje známky se od pololetí dost zlepšily, ale potřebuji zlepšit zemák a češtinu. Pak to bude v pohodě. Mám i nějaké ty části a brzo toho bude i v novinkách hodně, protože brzo vychází Codymu CD. No, zítra si trochu před ježděním přivstanu a dám Vám o všem vědět, jak to bude pokračovat... Dobrou

Omlouvám se

25. května 2012 v 23:39 | Codynka
Omlouvám se, že jsem se Vám neozvala a ani nepřidala část, ale dneska jsem měla takový hektický den. Hledala jsem peněženku, jela jsem sama do Budějovic a rovnou z hlavního nádraží sama na jízdárnu a takhle jsem jela poprvé, takže to byl trochu šok, ale zvládla jsem to. Teď jsem utahaná a zítra večer se Vám budu věnovat čauky :) ;)

Nevzdávat se není slovo, ale cíl - 2.část

24. května 2012 v 22:09 | Codynka |  4. Příběh
To tam přiletěl Mike a já skončila v bazénu. Musím se přiznat, že už dlouhou dobu se mi líbí. To jeho tělo a ten střih